Yarın Gel Başla

Sinem Işık’ın kaleminden ” Yarın Gel Başla ” yakında okuyucuyla buluşuyor…

İş aramak, günümüzde gerçekten emek ve meziyet isteyen bir iş. Çoğu kişinin iş bulamama sebebi, aslında nasıl iş araması gerektiğini bilmemesinden kaynaklanıyor. Piyasa koşulları, işverenlerin beklentisinin fazla olması vs. bir yana, iş arama sürecinde farkına varmadan yaptığımız birçok hata var.
İşte bu kitap somut önerilerle size kariyerinizi planlamanın ve iş aramanın inceliklerini öğretecek. İş arama sürecine, insan kaynakları ve işveren gözüyle bakabilmenizi ve böylelikle onların beklentilerini algılayarak sonuca ulaşmanızı sağlayacak.

Fazla iddialı görünüyor olabilir. Ancak bu kitapta yazan tavsiyelerin yarısını bile uygulasanız, iş arama sürecinize ciddi bir katkısı olduğunu görecek ve olumlu sonuçlar alacaksınız. Son bölümde, önerilerimi uygulayarak sonuca ulaşan kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.
Benzerlerine hiç benzemeyen bu kitap kariyerinizi planlamanız ve tüm iş arama sürecinde izlemeniz gereken yol hakkında somut adımlar atabilmeniz için, size uygulanabilir nitelikte net bir yol haritası sunacak.

Kimler okumalı
-Bir gün iş arama ihtimali olan herkes
-Yeni mezunlar
-Kariyerini planlamak ve değiştirmek isteyenler
-Üniversite öğrencileri
-Meslek seçimi yapacak kişiler
-Üniversiteye hazırlananlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir