Adecco Group Türkiye Yeni Şubeleriyle İstihdama Katkı Sağlamaya Devam Ediyor

Adecco Group Türkiye Yeni Şubeleriyle İstihdama Katkı Sağlamaya Devam Ediyor

İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan The Adecco Group, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Ankara ve Manisa’da açtığı şubelerle Türkiye genelinde 16 şubeye ulaşan Adecco, global tecrübesi ve ihtiyaca uygun esnek çözümleriyle iş arayan adaylara ve işverenlere en iyi hizmeti sunarak istihdama olan katkısını sürdürüyor.

Tüm dünyada 70’e yakın ülkede ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.600 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayan The Adecco Group, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Son şubelerini Kasım ayı içinde Ankara’da ve Manisa’da açan Adecco, 16 şubeye ulaşarak Türkiye istihdam piyasasının gelişimine katkıda bulunuyor.

Adecco Group Türkiye yöneticilerinin ve iş ortaklarının katıldığı törenlerle açılan yeni şubeler, iş arayan adayların ve işverenlerin ihtiyaçlarına, beklentilerine yönelik çözümleri The Adecco Group’un global deneyimiyle sunmaya devam edecek. Uluslararası bilgi ağını, yerel bakış açısını ve uzmanlığını kullanarak müşteri odaklı hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Adecco Group Türkiye, aday ve işvereni doğru zamanda bir araya getirerek istihdam kalitesini arttırma hedefini sürdürüyor.

‘İstihdam piyasasının büyümesinin ve gelişmesinin önemine inanıyoruz’

Faaliyet göstermeye başladıkları 1994 yılından beri Türkiye istihdam pazarında liderliklerini emin adımlarla sürdürdüklerini belirten Adecco Group Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Bölge Başkanı Tibet Eğrioğlu, “Adecco Group Türkiye olarak global bakış açımız ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimimizi hem işverenlerle hem de iş arayan adaylarla paylaşıyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de istihdam kalitesinin artırılmasını ve işe alım süreçlerinin profesyonelleştirilmesini hedefleyen bir şirket olarak, istihdam piyasasının büyümesinin ve gelişmesinin önemine inanıyoruz. Bu yıl içerisinde geçici iş yasasında yapılan yeni düzenlemelere paralel olarak özellikle genç ve yeni mezun adaylara sahip olduğumuz global tecrübemizle destek olmaya ve Türkiye’de istihdama artan bir katkı sağlamaya devam edeceğiz. Ankara’da ve Manisa’da açtığımız ve önümüzdeki dönemde de açmayı hedeflediğimiz yeni şubelerimizle daha fazla adaya ve işverene ulaşarak Türkiye istihdam piyasasındaki öncü rolümüzü sürdüreceğiz,” dedi.

The Adecco Group Hakkında

The Adecco Group, 70’e yakın ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.600 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan The Adecco Group, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Bünyesindeki Adecco, Modis, Badenoch & Clark, Spring Professional, Lee Hecht Harrison ve Pontoon şirketleriyle daimi seçme ve yerleştirme, esnek iş gücü temini, dış kaynak kullanımı, yetenek geliştirme gibi konularda çözümler sunan The Adecco Group, Fortune 500 listesinde yer alan global bir şirkettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir