DOĞANLAR YATIRIM HOLDİNG’TEN BALKAN ÇIKARMASI

DOĞANLAR YATIRIM HOLDİNG’TEN BALKAN ÇIKARMASI

Geçtiğimiz ay Karadağ Başbakanı Sn. Dusko Markoviç ile görüşen Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, bugün Makedonya Başbakanı Zoran Zaev ile bir araya geldi.

Makedonya Başbakanı Zoran Zaev’i makamında ziyaret eden Doğan; “Sayın Zaev ile ülkedeki mobilya, enerji ve inşaat alanlarındaki yatırım fırsatlarını görüştük. Kendisi gerçek bir Türkiye dostu.’’ dedi. Davut Doğan, Başbakan ziyareti sonrası Makedonya Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Branko Azevski’yi ziyaret ederek bölgedeki mobilya sektörü ve işbirlikleriyle ilgili bilgiler aldı.

Ziyaretlerden sonra, dünya genelinde yaygınlaşmaya devam eden Doğtaş’ın Üsküp mağaza açılışına katılan Doğan; “Böylesine güzel, tarihi bir kent olan Üsküp’te yeni bir yatırım yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Doğtaş markamız bundan 45 yıl önce temelleri atılan ve bugün Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan bir marka. Dünya çapında yaygınlığını artıran markamızın bugün, 150’si Türkiye’de olmak üzere; dünya genelinde 200 tane satış noktası bulunuyor. Büyüme stratejimiz doğrultusunda açtığımız yeni mağazalarımızla ailemizi her geçen gün genişletmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir