Beykent Üniversitesi’nde Hakan Nergis Akademi’ye Yoğun İlgi

Beykent Üniversitesi’nde Hakan Nergis Akademi’ye Yoğun İlgi

Türkiye’nin eğitim markası Hakan Nergis Akademi öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Hakan Nergis Akademi yetkilileri Beykent Üniversitesi’nde düzenlenen Kariyer Günü etkinliğinde öğrencilerle buluştu. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Hakan Nergis Akademi’de kariyer fırsatları değerlendirildi. 

Türkiye’nin eğitim markası Hakan Nergis Akademi, 2 Ekim Pazartesi günü Beykent Üniversitesi’nde gerçekleşen Kariyer Günü’nde öğrencilerle buluştu. 3 bin öğrencinin katıldığı etkinlikte eğitim ve koçluk sektöründe kariyer imkanları değerlendiren üniversite öğrencileri Hakan Nergis Akademi ile ilgili detaylı bilgi aldılar.

Maslak-Ayazağa Yerleşkesinde “CV’ni kap gel, kariyerini taçlandır” sloganıyla gerçekleşen etkinlikte öğrenciler çoğunlukla yazılım ve ürün geliştirme gibi alanlara ilgi gösterdi. Etkinlikte dikkat çeken nokta ise finans ve mühendislik bölümü okuyan öğrencilerin yoğun ilgisi oldu. Etkinliğe katılan öğrencilerin neredeyse tamamı Hakan Nergis Akademi’nin tüm eğitim ve koçluk faaliyetlerini biliyor olması da bir diğer dikkat çekici nokta oldu. Hakan Nergis Akademi’nin eğitim ve sağlıklı yaşam modülü ” Kariyer Sıhhatten Geçer ” öğrencilerden tam not almayı başardı.

2017-2018 yılının ilk üniversite etkinliğini gerçekleştiren Hakan Nergis Akademi, bu tarz etkinlikleri önümüzdeki aylarda da devam ettirerek öğrencilerle olan etkileşimi sürdürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir